geoportal  Jędrzejów
Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie –- Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

Lista firm oferujących usługi geodezyjne na terenie Powiatu Jędrzejowskiego

Z uwagi na to, że interesanci załatwiający swoje sprawy w Wydziale bardzo często pytają o kontakt do podmiotów oferujących usługi geodezyjne zamieszczamy listę, na którą może się wpisać każda firma, zajmująca się wykonawstwem takich robót na terenie Powiatu.  Starostwo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za relacje klientów z tymi firmami, a samo umieszczenie na liście nie stanowi rekomendacji jakiegokolwiek rodzaju.
Biuro Usług Geodezyjno-Inwestycyjnych „Geokart”

Jędrzejów, ul. 11 Listopada 30
Rafał Dusza, tel. 792-581-579
Agnieszka Gołębiowska, tel. 502-772-103
geokart@onet.eu

 

Biuro Usług Geodezyjnych „Zenit”

Jędrzejów, ul. 11 Listopada 32
Adam Gołąb, tel. 603-869-105, (41) 386-52-06
bugzenit@wp.pl

 

Jerzy Grad Geodeta Uprawniony

Jędrzejów, ul. 11 Listopada 76A/8
Jerzy Grad, tel. 666-359-630
jggeod@gmail.com

 

Usługi Geodezyjne inż. Zbigniew Halewski

Jędrzejów, ul. Sadowa 26
Zbigniew Halewski, tel. 604-926-473

 

Usługi Geodezyjne Janusz Kuśmierz

Jędrzejów, ul. Partyzantów 65e
Janusz Kuśmierz, tel. 600-281-936
kusmierz.janusz@.wp.pl

 

„Geomapa” Leszek Madetko

Jędrzejów, ul. Dygasińskiego 107 b
Leszek Madetko, tel. 604-157-569
leszek.madetko@interia.pl

 

Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych „Geomiar”

Jędrzejów, ul. Reymonta 12
Stefan Majcher, Arkadiusz Majcher, Robert Majcher
tel. (41) 386-22-56, 602-695-601, 798-188-864, 602-702-494
geomiar@op.pl

 

Usługi Geodezyjne „Pomiar”

mgr inż. Anna Michałek
Sędziszów, Mstyczów 92
Anna Michałek, tel. 694-334-380
amichalek.geodezja@gmail.com

F.U.H. „Geodezja” mgr inż. Wojciech Sajtyna

Jędrzejów, ul. Armii Krajowej 9
Wojciech Sajtyna, tel. 601 408 626
Mariusz Olesiński, tel. 607 662 844
sajtyna.geodezja@wp.pl

 

Skowera Usługi Geodezyjne

Jędrzejów, ul. Przemysłowa 1
Urszula Skowera, tel. 793-656-101
biuro@skowera-geodezja.pl

 

Usługi Geodezyjne Tomasz Suchmiel

Jędrzejów, ul. Przypkowskiego 27
Tomasz Suchmiel, tel. 603-899-378, (41) 386-21-77
tsuchmiel@hotmail.com

 

Usługi Geodezyjne „Geowojt”

Jędrzejów, ul. Mieszka I
Adam Wojtasik, tel. 609-560-719
adam.wojtasik@wp.pl

 

Biuro Usług Geodezyjnych „Geo-Top”

Jędrzejów, ul. Kielecka 43
Tomasz Woźniak, Dariusz Woźniak
tel. (41) 386-50-96,(41) 386-87-60, 604-244-983, 604-40
geotop1@poczta.onet.pl

 

Usługi Geodezyjne „Geodesta” Wiktor Szkadłubowicz

Busko-Zdrój, ul. Kościuszki 60 I piętro
Robert Kruk, tel. 608-171-672
geodesta@interia.eu

 

ITgeo Jacek Krotla

Włoszczowa, os. Armii Krajowej 1/19
Jacek Krotla, tel. 697-307-407
jacek.krotla@geodezja-swietokrzyskie.pl

© 2013-2017
Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie      {:Krzysiek Maziarz
12:00:00